Mezőtúron,  február 12-én rendezték meg az idei I. és II. korcsoportos úszás megyei diákolimpia döntőjét. Iskolánkból két váltó és egy egyéni számban induló versenyzőnk volt. A lányok gyors váltójában remek eredményt, harmadik helyezést értek el: Horváth Gabriella, Katona Csenge, Kondács Kinga és Radácsi Hanna. A fiú váltónk hetedik helyezett lett. Tagjai: Fehér Alex, Habon Lénárd, Horváth Krisztián és Pintér Dávid. Egyéniben Fehér Alex indult. Másnap a III. és IV. korcsoport döntőivel folytatódott a verseny. Iskolánkat Bódi Fruzsina, Bodnár Virág, Csabai Eszter és Kalcsú György képviselte. A nagy versengés a papírformát igazolta végül, a tanulók hozták a tőlük elvárható szintet. Kiemelkedően teljesített Bódi Fruzsina, első lett 100 m mellúszásban, bejutott az országos döntőbe. Ebben a versenyszámban Csabai Eszter állhatott a dobogó 3. fokára, bár ő még koránál fogva a fiatalabbak mezőnyébe tartozik, eredménye így különösen is értékes. Kalcsú György 100 m mellen negyedik lett, ugyanezen a távon pillangóban pedig bronzérmes! Bodnár Virág “B” kategóriában, az amatőrök mezőnyében 100 m hátúszásban a 4. lett. Nagy és szép versenyen megállták, azaz “megúszták” a mieink a tőlük telhetőt! Szép volt, Kőrösi!!! Beszámoló és fotó: Lőcsei Eszter